نمایندگی هانیانگ در لاله زار

 

شرکت سیوان کارنو با داشتن دفتر فروش در لاله زار  (( نمایندگی هانیانگ در لاله زار )) میباشد که توانسته با توجه به نیاز بازار و با توجه به بورس بودن لوازم الکترونیکی در لاله زار دسترسی مردم را برای خرید لوازم هانیانگ راحت تر کند .

برای خرید و مشاوره با نمایندگان ما در لاله زار در ارتباط باشید. کلیک کنید!

آشنایی با خیابان لاله زار :

خیابان لاله‌زار یکی از خیابان‌های قدیمی و مرکزی شهر تهران است. این خیابان از جنوب به میدان امام خمینی (توپخانه)، از شمال به خیابان انقلاب اسلامی منتهی می‌شود.

لاله‌زار در اواخر دوره قاجار و اوایل پهلوی نماد نوگرایی و هنر ایران بود و «شانزه‌لیزهٔ تهران» لقب گرفته بود. بسیاری از تئاترها، رستوران‌ها، تجارتخانه‌ها، کاباره‌ها، پیاله‌فروشی‌ها، خیاط خانه‌ها، سینماها و فروشگاه‌های معروف ایران در این خیابان قرار داشتند.

تاریخچه شرکت هانیانگ :

شرکت کره ای هانیانگ در سال ۱۹۷۲ فعالیت خود را آغاز کرد و در سال ۱۹۸۴ اولین شعبه خود را با عنوان Jongro افتتاح کرد ،در سال ۱۹۸۷ به عنوان یکی از ۱۰ شرکت برتر در زمینه کنترل کیفیت انتخاب شد ، و در ادامه شعیات بعدی خود را در سراسر دنیا از جمله اروپا ، آفریقا ، آسیا ، آمریکای شمالی و آمریکای جنوبی تاسیس کرد و تا به امروز با حمایت مشتریان بهترین شرکت درزمینه صنعت کنترل خودرو و اندازه گیری را راه اندازی کرده است.
شعار این شرکت “هرگز کالایی که دارای بهترین کیفیت نمی باشد تولید نکنید” .
استراتژی این شرکت برای زنده ماندن در محیط پویا ، انجام تلاش های مستمرو سرمایه گذاری در جهت تحقیق و توسعه محصول ، تحویل به موقع محصولات با کیفیت بالا و رقابت قیمت برای جلب رضایت مشتری می باشد.

اکنون شرکت سیوان کارنو با افتخار نماینده رسمی هاینانگ ایران میباشد.

ما را از نظرات خود آگاه سازید :

اگر شما نظری ارسال کنید نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.