درباره شرکت هانیانگ

 

 

 

آشنایی با شرکت هانیانگ کره

شرکت سیوان کارنو نمایندگی رسمی شرکت هانیانگ در ایران میباشد.
از اینکه محصولات با کیفیت این شرکت را انتخاب کردید متشکریم . آلتون سگال واحد فنی و پشتیبانی نماینده مجاز خدمات پس از فروش هانیانگ در ایران افتخار این را دارد تا مشاور شما در انتخاب کالای مناسب ، همراه شما در نصب و پشتیبان شما در هنگام استفاده از محصولات متنوع هانیانگ باشد.
  • مشاوره خرید محصولات هانیانگ
  • نصب و آموزش محصولات هانیانگ
  • پشتیبان شما هنگام استفاده از محصولات هانیانگ
  • پشتیبانی تلفنی و آنلاین محصولات هانیانگ

 

تاریخچه شرکت هانیانگ کره

شرکت کره ای هانیانگ در سال ۱۹۷۲ فعالیت خود را آغاز کرد و در سال ۱۹۸۴ اولین شعبه خود را با عنوان Jongro افتتاح کرد ،در سال ۱۹۸۷ به عنوان یکی از ۱۰ شرکت برتر در زمینه کنترل کیفیت انتخاب شد ، و در ادامه شعبات بعدی خود را در سراسر دنیا از جمله اروپا ، آفریقا ، آسیا ، آمریکای شمالی و آمریکای جنوبی تاسیس کرد و تا به امروز با حمایت مشتریان بهترین شرکت درزمینه صنعت کنترل خودرو و اندازه گیری را راه اندازی کرده است.
شعار این شرکت “هرگز کالایی که دارای بهترین کیفیت نمی باشد تولید نکنید” .
استراتژی این شرکت برای زنده ماندن در محیط پویا ، انجام تلاش های مستمرو سرمایه گذاری در جهت تحقیق و توسعه محصول ، تحویل به موقع محصولات با کیفیت بالا و رقابت قیمت برای جلب رضایت مشتری می باشد.

 

شرکت سیوان کارنو با افتخار اعلام میدارد نمایندگی شرکت هانیانگ در ایران میباشد.

 

 محصولات هانیانگ چه کاربرد هایی دارد :

از جمله محصولات شرکت هاینانگ انواع کنترلر دما، دستگاه های اندازه گیری، تایمر، شمارنده، پنل متر و … می باشد که در صنایع مختلف کاربرد دارد. کنترلر های دما شرکت هانیانگ جهت اندازه گیری کمیت های فیزیکی نظیر دما و رطوبت در محل هایی نظیر اتاق سرور ها،گلخانه ها،سالنهای پرورش دام و طیور و سیستم های کنترل دمای آب استخر و جکوزی و موارد مشابه آن می باشند .

ما را از نظرات خود آگاه سازید :

اگر شما نظری ارسال کنید نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.